» Bakır Çamurları
» Bakır Tufali (bakır ve karışımları vb.)
» Bakır Ramatları
» Bakır Bulaşmış Filtre Kekleri ve Bezleri
» Bakır ile Kontamine olmuş Materyal Atıkları (Üstübü, sarf malzemesi, ambalaj vb.)

DEĞER KATIYORUZ

Kıymetli metaller kullanan sektörlerin üretim esnasında havaya, suya, çamura, toza karışan, gözle görülemeyen altın parçacıklarının geri dönüşümünü gerçekleştiren GİSA METAL Geri Dönüşüm sektöre değer katıyor.

%98 Geri Kazanım

Kıymetli metallerin geri kazanımında firma olarak GİSA METAL %98 geri kazanım oranıyla ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmaktadır. Türkiye, dünyada en başarılı ve en ucuz maliyetli ülkelerin başında gelmektedir.

Kalitemiz Belgeli

Uluslararası kalite belgelerine sahip, Çalışma Bakanlığı izin belgeli firmamızda, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, saygınlık kavramını merkeze alan bir çalışma yöntemini benimsemekteyiz.

Güvenli Dönüşüm

GİSA METAL Geri Dönüşüm, firmanızdan sizin isteğinize bağlı teslim aldığı atık ve hurdalarınızı en kısa sürede analiz ederek sizleri bilgilendiriyor ve analiz sonucuna göre fiyat teklifini sunuyor. Geri kazanım esnasınında kaybın en düşük olduğu kimyasal işlemler kullanılarak geri dönüşüm gerçekleştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Müşteri, çalışan, toplu ve çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışıyla Türkiye’de geri dönüşüm sektöründe kurumsal bir şirket olarak markalaşmak.

MİSYONUMUZ
Atıkların toplanması ve geri dönüşümü konusunda etkin, dinamik ve yüksek verim prensibiyle, profesyonel hizmet anlayışı ve çevre duyarlılığını sentezleyerek müşteri odaklı topluma ve çevreye sürekli ve belirgin bir şekilde değer katma amaçlı bir çalışma anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ
Gisa Metal Geri dönüşüm olarak Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir.

HEDEFİMİZ
Gisa Metal Geri Dönüşüm olarak etik, ekonomik, verimli ve vizyoner hizmet vermek ana prensibimizdir. Sektörün dünya üzerindeki uygulamalarını takip ederek en iyisini sunmayı kendine hedef edinen firmamız çevreye en duyarlı hizmeti en ekonomik şekilde bu güne kadar hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir. Firmamızın başarısının tedarikçilerimizin gözünde; ‘Gösterdiğimiz çabaların meyvesi olarak’ değerlendirilmesi başlıca hedefimizdir.