HAKKIMIZDA

2007 yılında İstanbul’da faaliyete geçen uzun yıllardır kazandığı tecrübe ile kurulan Gisa Metal Geri Dönüşüm, tesis yatırım ve lisans çalışmalarını tamamladıktan sonra çalışmalarına Bursa’da devam etmektedir. Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan müşterilerine ve işine kurulduğu tarihten itibaren gösterdiği özenin haklı sonucu olarak tercih edilen öncü firmalar arasında yerini almıştır.
Gisa Metal Geri Dönüşüm; sektörün ve tedarikçilerinin ihtiyacı olan birikime sahip olmakla yetinmeyip kendisini ve yeteneklerini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Hizmet sunulan müşterileri ile uyum içinde çalışarak; bu alandaki sorumluluklarını ve sorunlarını azaltacak plan ve projeler hazırlayıp uygulayarak çevresel sürdürülebilirlik programlarına katkıda bulunmaya özen göstermektedir.
Gisa Metal Geri Dönüşüm; uzun vade planları ve hedefleri kapsamında dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek; kıymetli metal atıklarının geri dönüşüm sistemine dahil edilmesini ve geri dönüşümü zor olan veya geri dönüşümü mümkün olmayan kısımlarının da farklı çözümlerle doğru şekilde değerlendirilmesini sağlamayı amaçlamaktadır.
Gisa Metal Geri Dönüşüm olarak başarısının sırrı kıymetli metallerin geri kazanımını yılların tecrübesini kullanarak kısıtlı zamanlarda dahi hizmet kalitesinden ödün vermeden yüksek verimle geri kazanım sağlamasında gizlidir. Tüm faaliyetlerinde kıymetli metallerin geri kazanımını çevreyi koruma bilinci ve sorumluluğu ile hareket etmektedir. Kendisine güç veren çalışanları ve tedarikçileriyle Gisa Metal Geri Dönüşüm ailesi; çalışmalarının temel unsuru olarak; GÜVEN ilişkisini değişen piyasa şartlarına rağmen korumayı kendine ilke edinmiştir.

İLETİŞİM

DEĞER KATIYORUZ

Kıymetli metaller kullanan sektörlerin üretim esnasında havaya, suya, çamura, toza karışan, gözle görülemeyen altın parçacıklarının geri dönüşümünü gerçekleştiren GİSA METAL Geri Dönüşüm sektöre değer katıyor.

%98 Geri Kazanım

Kıymetli metallerin geri kazanımında firma olarak GİSA METAL %98 geri kazanım oranıyla ülke ekonomisine ciddi katkılarda bulunmaktadır. Türkiye, dünyada en başarılı ve en ucuz maliyetli ülkelerin başında gelmektedir.

Kalitemiz Belgeli

Uluslararası kalite belgelerine sahip, Çalışma Bakanlığı izin belgeli firmamızda, çevreye ve insan sağlığına duyarlı, saygınlık kavramını merkeze alan bir çalışma yöntemini benimsemekteyiz.

Güvenli Dönüşüm

GİSA METAL Geri Dönüşüm, firmanızdan sizin isteğinize bağlı teslim aldığı atık ve hurdalarınızı en kısa sürede analiz ederek sizleri bilgilendiriyor ve analiz sonucuna göre fiyat teklifini sunuyor. Geri kazanım esnasınında kaybın en düşük olduğu kimyasal işlemler kullanılarak geri dönüşüm gerçekleştirmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Müşteri, çalışan, toplu ve çevrenin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek sürekli gelişen ve yenilenen bir hizmet anlayışıyla Türkiye’de geri dönüşüm sektöründe kurumsal bir şirket olarak markalaşmak.

MİSYONUMUZ
Atıkların toplanması ve geri dönüşümü konusunda etkin, dinamik ve yüksek verim prensibiyle, profesyonel hizmet anlayışı ve çevre duyarlılığını sentezleyerek müşteri odaklı topluma ve çevreye sürekli ve belirgin bir şekilde değer katma amaçlı bir çalışma anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

DEĞERLERİMİZ
Gisa Metal Geri dönüşüm olarak Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir.

HEDEFİMİZ
Gisa Metal Geri Dönüşüm olarak etik, ekonomik, verimli ve vizyoner hizmet vermek ana prensibimizdir. Sektörün dünya üzerindeki uygulamalarını takip ederek en iyisini sunmayı kendine hedef edinen firmamız çevreye en duyarlı hizmeti en ekonomik şekilde bu güne kadar hizmet vermiş ve vermeye devam edecektir. Firmamızın başarısının tedarikçilerimizin gözünde; ‘Gösterdiğimiz çabaların meyvesi olarak’ değerlendirilmesi başlıca hedefimizdir.